Nastavení souborů cookie

Zapojte se i vy a pomozte nám rozzářit dětské úsměvy v SOS dětských vesničkách se žvýkačkami Orbit!

500 000 Kč z prodeje žvýkaček Orbit v období 1.9. do 17.10.2020 darujeme dětem v SOS dětských vesničkách.

Během čtyř let jsme darovali více než 3,5 milionu korun. Od roku 2019 se kampaň „Pomozte jim zazářit“ zaměřuje na mladé dospělé a pomáhá jim začlenit se do společnosti. V průběhu let jsme darovali finanční prostředky na následující:

rekonstrukci domů včetně vybavení koupelen

personální náklady sociálních pracovníků

poskytli workshopy hygieny a dentální kity dětem a sociálním pracovníkům

#PomahamsOrbit

Pomozte nám darovat i letos!

Půl milionu korun tento rok Orbit věnuje pobytové sociální službě Dům napůl cesty SOS Kotva. Hlavním cílem SOS Kotvy je začlenění mladých dospělých do společnosti.

Finanční prostředky poputují na přímou pomoc dětem. Část daru bude také použita na služby sociálního pedagoga, který pomůže se zprostředkováním doučování, pomoci při výběru dalšího vzdělávání a poskytne kariérní poradenství.

I vy můžete pomoci dětem zazářit! Zapojte se do soutěže a můžete vyhrát zásobu žvýkaček na celý rok! Žvýkejte a pomáhejte s námi!

  1. Kupte jakékoliv žvýkačky Orbit
  2. Vyfoťte se s nimi
  3. Označte nás @Orbitklub
  4. Přidejte hashtag #PomahamsOrbit
  5. Přidej to do svých Instagram Stories a to je vše!

Soutěž začíná 3. září. Čím více příběhů přidáte, tím vyšší máte šanci na výhru! Zároveň pomůžete mladým lidem z SOS Kotva, aby vkročili do dospělého života tou správnou nohou. My jim darujeme půl milionu korun z prodejů do 17. října 2020 na jejich podporu! Tři výherce vybereme 19. října 2020!

Zobrazit Facebook

Zobrazit Instagram